ارسالی های پیشنهادیOFFER POST
دانلود فیلم سرخ پوست دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد دانلود قسمت جدید سریال دل

دانلود فیلم دو نیمه سیب

ژانر فیلم : درام هیجان انگیز سال انتشار : 1992 امتیاز : 5.3 ستارگان : داریوش اسدزاده مهین شهابی کیفیت : 480p
خلاصه داستان : سایه و فرح که شباهت زیادی به هم دارند بطور اتفاقی با هم برخورد می کنند. آن دو در پی گفتگو با هم پی به رابطه خانواده شان برده و متوجه می شوند که دو قلو هستند و بدنبال جدایی پدر و مادر آن ها در سال های قبل، سرپرستی سایه به پدرش واگذار شده و فرح نیز پس از مرگ مادرش به جد مادریش سپرده می شود. فرح و سایه پس از آگاهی از وضعیت همدیگر تصمیم به جابجایی می گیرند ولی سرانجام راز آن ها فاش شده و اختلاف دیرینه بین خانواده ها از بین می رود.
2020/03/01 448 بازدید بدون دیدگاه
ادامه و دانلود ...

دانلود فیلم سمندون

ژانر فیلم : کمدی سال انتشار : 1995 امتیاز : 6.3 ستارگان : حمیده خیرآبادی داریوش اسدزاده ناصر هاشمی کیفیت : 480p
خلاصه داستان : در منزل عمه (حمیده خیرآبادی) زیرزمین اسرارآمیزی وجود دارد که برادرزادهٔ عمه (ناصر هاشمی) می‌خواهد از آن استفاده کند. بعد از اینکه به این زیرزمین پا می‌گذارد متوجه می‌شود که یک بچه دیو ۲۰۰۰ ساله در آنجا زندگی می‌کند و در انتظار رسیدن مادرش است.
2020/03/01 391 بازدید بدون دیدگاه
ادامه و دانلود ...

دانلود فیلم نیوکاسل

خلاصه داستان : «نیوکاسل»؛ داستان ساکنین یک خانه قدیمی است که با خبر بازگشت صاحب خانه، درگیر ماجراهای مختلفی می شوند... . فرید ساعت نه صبح با خبر می شود که صاحب عمارت قدیمی شده و نه شب به فرودگاه می رسد. حالا او و ساکنینی که فرید بدون اطلاع صاحب خانه آن ها را به عمارت آورده تنها دوازده ساعت فرصت دارند تا خانه را خالی کنند اما .....
2020/02/27 367 بازدید بدون دیدگاه
ادامه و دانلود ...

دانلود فیلم سفر به خیر

ژانر فیلم : کمدی سال انتشار : 1994 امتیاز : 6.3 ستارگان : اکبر عبدی حمیده خیرآبادی داریوش اسدزاده کیفیت : 480p,720p
خلاصه داستان : اکبر آقا که در یزد شیرینی پزی دارد از ترس دردسرهای بچه دار شدن، تن به ازدواج نمی‌دهد، در صورتی که برادر کوچکش اصغرآقا در اصفهان دارای همسر و چند فرزند قد و نیم قد است. اصغرآقا طی تماسی دعوت می‌کند تا اکبر برای متأهل شدن و ضمناً انجام کاری به اصفهان برود.
2020/02/21 427 بازدید بدون دیدگاه
ادامه و دانلود ...